Five Seasons to kolekcja butikowych aparthoteli w centralnej lokalizacji, zaprojektowanych z myślą o komforcie i harmonijnym wypoczynku naszych Gości. Wybieracie się we dwoje? Z psem? Z przyjaciółmi? Z rodziną? Z przyjemnością ugościmy Was w naszych, kameralnych apartamentach o wysokim standardzie. 

Five Seasons One - dedykowane jest miłośnikom górskich wycieczek i rowerowych eskapad, którzy po intensywnym dniu, mogą znaleźć odprężenie w tajskim Amari Holistic SPA. Liczba apartamentów: 29. W pobliżu: Muzeum Minerałów oraz szlaki turystyczne, a także w odległości ok. 600m - wyciąg krzesełkowy SKI Arena Szrenica.

Recepcja dla wszystkich obiektów znajduje się w Five Seasons Two przy ul. Kilińskiego 10C.

Five Seasons Two - to miejsce przeznaczone dla wielbicieli leniwych poranków i długich wieczorów przy basenie z jacuzzi. W obiekcie: Lobby Bar. Liczba apartamentów: 52.  W pobliżu: wyciąg krzesełkowy SKI Arena Szrenica (ok. 900 m. od obiektu), Skwer Radiowej Trójki (centrum turystyczne) (ok. 400 m. od obiektu).  

Zwolennikom w pełni komfortowego wypoczynku, rekomendujemy nasz trzeci obiekt: Five Seasons Three.

Five Seasons Three z 38 apartamentami Classic oraz Classic Plus. Prywatna sauna w apartamencie i zaledwie kilka kroków do basenu z jacuzzi (podświetlanego nocą) i Lobby  Baru wykreują niezapomniany klimat w trakcie pobytu. 

W Five Seasons kochamy zwierzęta i serdecznie zapraszamy je do naszego aparthotelu. Aby zapewnić im jak najlepszy pobyt, prosimy o poinformowanie o przyjeździe z czworonogiem podczas rezerwacji, a przygotujemy dla niego legowisko i miseczki na jedzenie. 

Pobyt w Five Seasons możena sobie urozmaicić wybierając się z nami na wycieczki do:

  • Drezna
  • Skalnego Miasta
  • Pragi
  • Parku Rozrywki Mirakulum

Uchwyć z nami te niesamowite chwile.

Więcej informacji w Recepcji.

Szklarska Poręba zwana jest rowerową krainą. W samym mieście jak i w jego okolicy wyznaczone zostało 19 pętli, które można dowolnie łączyć. Trasy rowerowe biegnące po malowniczych drogach Karkonoszy i Gór Izerskich liczą w całości 450 km. W ramach Rowerowej Krainy znajdziemy zarówno trasy łatwe, dla początkujących rowerzystów górskich, jak też trasy bardzo trudne, podnoszące maksymalnie poziom adrenaliny. Szczególnie piękne ścieżki rowerowe wytyczone zostały w Górach Izerskich. Po pokonaniu zbocza Czarnej Góry lub Wysokiego Kamienia wjeżdża się na wierzchowinę Gór Izerskich, skąd roztacza się przepiękna panorama równoległego do nich pasma Karkonoszy.

Nasi Goście moją do dyspozycji stacje do ładowania rowerów oraz możliwość wypożyczenia rowerów elektrycznych. Więcej szczegółów w Recepcji.

Pojazdy elektryczne stają się coraz bardziej popularne, a Five Seasons jest tego świadome, dlatego oferuje swoim Gościom stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Będąc gościem Five Seasons możesz ładować auto, jedząc smaczny obiad, co dodatkowo oszczędzi Twój czas.